ایران الکتریک
خانه / کلید و پریز / خرید کلید و پریز سفید طلایی

خرید کلید و پریز سفید طلایی

کلید و پریز از لوازم ضروری در هر ساختمان است.برای اینکه منزلی زیبا داشته باشیم باید در انتخاب تمام وسایل به کار رفته در آن دقت کنیم که طراحی زیبایی داشته باشند هم اینکه رنگ آن متناسب با اسباب و وسایل منزل باشد.

کلید و پریز سفید طلایی از رنگهایی است که معمولا با بسیاری از دکوراسیون ها هماهنگ می شود و زیبایی خاصی در میان کلید پریزهای موجود در بازار دارد.

خرید کلید و پریزهای سفید طلایی مزیتی که دارد آنست که این رنگ از کلید و پریز با رنگ های مختلف پشت زمینه هماهنگ می شود و زیبایی و جلوه خاص این رنگ از کلید و پریز به مرور زمان تکراری نمی شود.

خرید کلید و پریز سفید طلایی

بهترین رنگ کلید و پریز

بهترین رنگ کلید و پریز تا چند سال پیش کلید پریزها معمولا به رنگ سفید بودند و در انتخاب کلید انتخاب رنگ مطرح نمی شد.امروزه طراحان داخلی و معماران دکوراسیون های داخلی بر این باورند که لازم است میان تک تک وسایل در خانه تناسب رنگ و طرح وجود داشته باشد.

رنگ کلید پریزهای موجود در بازار بیشتر رنگ سفید است دلیل این امر را که جویا شویم در می یابیم که بیشتر رنگ کلید و پریز بر اساس رنگ دیوار انتخاب می شود و در کشور ما رنگ دیوارها عموما سفید هستند.

در گذشته کلید و پریز و برق کشی منازل ظاهری زیبا نداشتن و زیباتر آن بود که لوازم برق کشی منزل و حتی کلید و پریزها به نحوی جاگذاری و رنگ بندی شوند که در دید عموم به راحتی قرار نگیرند.طراحی زیبا و جدید کلید و پریزها موجب شد این مسئله رفع شود.به طوریکه در گذشته روی دیوار سفید فقط کلید و پریز سفید رنگ کار میشد.

اما امروزه بر عکس این اتفاق را شاهد هستیم یعنی در مواقعی دیده می شود که رنگ کلید و پریزها با پس زمینه متناقض انتخاب می شوند تا جلوه بهتری از آن دیده شود.مثلا در پس زمینه دیوار رنگ سفید کلید و پریز به رنگ خاکستری و در پس زمینه دیوار کرم کلید و پریز مشکی رنگ استفاده می شود.

عرضه کننده کلید و پریز سفید ساده

عرضه کننده کلید و پریز سفید ساده کلید و پریز سفید رنگ به دلیل سادگی و هماهنگ شدن با دکوراسیون های مختلف از گذشته تا به امروز پرطرفدارترین رنگ کلید و پریز بوده است.در انتخاب کلید و پریز به عنوان یکی از تجهیزات برقی لازم است دقت لازم در استانداردها برای انتخاب کلید و پریز در نظر گرفته شود تا از بوجود آمدن مخاطرات احتمالی جلوگیری شود.

ما کلید و پریز استاندارد و با کیفیت را با تکیه بر اعتماد مشتریان به قیمت مقرون به صرفه اقتصادی در اختیار مشتری قرار می دهیم.عرضه کلید و پریز سفید به طور مستقیم و با حذف واسطه گر اضافی با قیمت مناسب انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خلیل اسماعیل زاده
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120448298
telegram icon شماره تلگرام: 09120448298
whatsapp icon واتس اپ: 09120448298
email icon پست الکترونیکی: aradelectric.info@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش کلید و پریز جدید ویرا

کلید و پریز از کالاهای ساختمانی بسیار پر مصرف هستند که تاثیر فراوانی بر زیبایی ظاهری ساختمان و فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و دیگر فضاها دارند، شرکت پخش کلید و پ

دیدگاهتان را بنویسید